ZMYWARKA DO ZABUDOWY SL73HX60CE w pełni zintegrowana
Produkt wycofany z oferty
Programy i inne funkcje:
Dane techniczne:
Nowa klasa efektywności energetycznej: D
Pobór energii na 100 cykli programu Eco (UE 2017/1369): 85 kWh
Liczba standardowych kompletów naczyń: 14
Zużycie wody w litrach na cykl programu Eco (UE 2017/1369): 9,5 l
Czas trwania programu Eko (UE 2017/1369): 4:55 h
Poziom emitowanego hałasu (UE 2017/1369): 44 dB(A) re 1 pW
Klasa emitowanego hałasu (UE 2017/1369): B
Typ budowy: Do zabudowy
Wysokość zdejmowanego górnego blatu (mm): 0 mm
Wymiary urządzenia (mm): 865 x 598 x 550 mm
Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG): 865-925 x 600 x 550 mm
Świadectwa homologacji: CE, VDE
Głębokość urządzenia przy drzwiach otwartych pod kątem 90° (mm): 1200 mm
Nóżki o regulowanej wysokości: tak- wszystkie od frontu
Maksymalna wysokość regulowanych nóżek (mm): 60 mm
Regulacja cokołu: Wysokość / głębokość
Masa netto (kg): 37,2 kg
Masa brutto (kg): 39,5 kg
Moc przyłączeniowa (W): 2400 W
Natężenie (A): 10 A
Napięcie (V): 220-240 V
Częstotliwość (Hz): 50; 60 Hz