Zmywarka do zabudowy SE73HX60CE w pełni zintegrowana 60 cm
Produkt wycofany z oferty
Dane techniczne:
  • Nowa klasa efektywności energetycznej: D
  • Pobór energii na 100 cykli programu Eco (UE 2017/1369): 85 kWh
  • Liczba standardowych kompletów naczyń: 14
  • Zużycie wody w litrach na cykl programu Eco (UE 2017/1369): 9,5 l
  • Czas trwania programu Eko (UE 2017/1369): 4:55 h
  • Poziom emitowanego hałasu (UE 2017/1369): 44 dB(A) re 1 pW
  • Klasa emitowanego hałasu (UE 2017/1369): B
  • Typ budowy: Do zabudowy
Wymiary i parametry:
  • Wysokość zdejmowanego górnego blatu (mm): 0 mm
  • Wymiary urządzenia (mm): 815 x 598 x 550 mm
  • Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG): 815-875 x 600 x 550 mm
  • Świadectwa homologacji: CE, VDE
  • Głębokość urządzenia przy drzwiach otwartych pod kątem 90° (mm): 1150 mm
  • Nóżki o regulowanej wysokości: tak- wszystkie od frontu
  • Maksymalna wysokość regulowanych nóżek (mm): 60 mm
  • Regulacja cokołu: Wysokość / głębokość
  • Masa netto (kg): 35,7 kg
  • Masa brutto (kg): 38,0 kg
  • Moc przyłączeniowa (W): 2400 W
  • Natężenie (A): 10 A
  • Napięcie (V): 220-240 V
  • Częstotliwość (Hz): 50; 60 Hz