Płyta zintegrowana z wyciągiem Bosch PVS811B16E 80 cm Serie 4
Produkt wycofany z oferty
Płyta zintegrowana z wyciągiem Bosch PVS811B16E 80 cm Serie 4 montaż nablatowy, płyta bez listew
Podstawowe dane:
Zintegrowany wyciąg usuwa opary i zapachy u ich źródła.
TouchSelect: sterowanie wybranym polem grzewczym i łatwe ustawienie żądanej mocy.
Combi Zone: więcej możliwości dzięki łączeniu dwóch pól grzewczych w jedną strefę.
PowerBoost: do 35% szybsze grzanie w stosunku do najwyższego poziomu mocy.
Szczegółowe dane techniczne:
Płyta o szerokości 80 cm miejsce na garnki i patelnie 4 szt.
Wielkość i moc strefy grzewczej strona lewa, przednia: 210 mm, 190 mm, 2.2 kW (maks. moc 3.7 kW)
Wielkość i moc strefy grzewczej strona lewa, tylna: 190 mm, 210 mm, 2.2 kW (maks. moc 3.7 kW)
Wielkość i moc strefy grzewczej strona prawa, tylna: 180 mm , 1.8 kW (maks. moc 3.1 kW)
Wielkość i moc strefy grzewczej strona prawa, przednia: 210 mm, 2.2 kW (maks. moc 3.7 kW)
TouchSelect steruj mocą za pomocą przycisków dotykowych +/- .
Minutnik sygnalizuje dźwiękiem zakończenie nastawionego czasu (np. dla przygotowania makaronu).
QuickStop wyłącz szybko strefę grzewczą za pomocą jednego dłuższego dotknięcia.
2-stopniowy wskaźnik zalegania ciepła sygnalizuje, które pola grzewcze są nadal gorące lub ciepłe.
Wyłącznik główny wyłącza wszystkie strefy grzewcze za jednym dotknięciem.
Wymiary urządzenia (WxSxG mm) 223 x 802 x 522
Wymagane wymiary montażowe wnęki (WxSxG mm) 223 x 750 x (490 – 490)
Minimalna głębokość blatu roboczego 16 mm
Moc przyłączeniowa 7400 W
Łatwy do demontażu i czyszczenia filtr przeciwtłuszczowy i zbiornik gromadzący płyn
Klasa efektywności wentylowania A .
Średnie zużycie energii 57 kWh/rok .
Wydajność filtra przeciwtłuszczowego B .
Hałas min. tryb normalny i maks. tryb normalny 61 dB (A) & 69 dB (A).
Żywotność filtrów 360 godzin gotowania (bez możliwości regeneracji).
Przy standardowym systemie instalacji minimalna grubość blatu dla urządzeń montowanych od góry wynosi 16 mm. Możliwy jest również montaż w cieńszych blatach przy zastosowaniu części zamiennej 626792.